ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kuruluşundan bu yana tüm faaliyetlerinde kaliteli üretim, satış ve montaj yapmayı bir ilke edinmiştir. Satışını yaptığımız endüstriyel uzaktan kumandalar bir çok sektörde kullanılmakda ve iş güvenliği ve kullanım kolaylığı açısından vazgeçilmez ideal bir çözüm olmuştur.

Kullanım alanları; Gezer vinç sistemleri, Endüstriyel makinalar, Yük asansörleri, otomatik kapılar vs.  bir çok makina da rahatlıkla kullanıma uygundur. Kullanılan makinaya göre istenilen voltajda ve hareket sayısına göre size en uygun olan ürünü stoklarımızdan gönderiyoruz.

Uzaktan kumandalarımız yağa, toza dayanıklıdır. Sert kalıbı sayesinde yere düşme veya benzeri durumlarda zarar görmemektedir.

Sektörde yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini mühendislik ile buluşturmuş olan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyar.

Hakkımızda

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firma olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hatta yenilikçi çözümlere odaklanarak bu beklentilerin ötesine geçmek için işimizde mükemmelliği hedeflemekteyiz.

Öğrenen ve gelişen bir takım anlayışı içinde hareket ederek yaptığımız her işte sürekli iyileşme ilkesi ile; Güvenilir, Standartlara uyumlu, Uygun maliyetli ürünleri hizmet verdiğimiz müşterilerimize zamanında sunmayı temel görevimiz olarak kabul etmekteyiz.

İşimizde mükemmelliğe; hatalar oluştuktan sonra ayıklayarak değil, hataların oluşmasını önleyerek ulaşabileceğimizin bilincindeyiz.

Kalite Yönetim Sistemimizi ve süreçlerimizi bu doğrultuda tasarlamakta, işletmekte, ölçmekte, kıyaslamakta ve geliştirmekteyiz.

Bizler şirket içinde ve dışında iş ilişkisinde bulunduğumuz tüm taraflar ile kazan-kazan anlayışı içinde, dürüst ve yapıcı bir tutum ile çalışmayı benimsemekteyiz.

Müşterilerinin güven, çalışanlarının gurur, toplumun saygı duyduğu,  sürekli gelişen ve büyüyen “örnek” bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle ve çoşkumuzla çalışmayı taahhüt ediyoruz.

ÜRÜN KATALOĞU VE MONTAJ ŞEMASINI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN
İNDİR